ارسال تیکت جدید

پیگیری تیکت

آکادمی جمال قمری با هدف انسجام، افزایش کیفیت، سرعت و‌ دقت در فرآیند پاسخگویی و همچنین ارجاع سؤالات به کارشناسان مرتبط و متخصص در آکادمی، از طریق سیستم تیکتینگ پاسخگوی سؤالات و پیام‌های شما عزیزان می‌باشد. لذا خواهشمندیم با توجه به حجم بسیار بالای تماس‌های تلفنی، جهت پیگیری مشکلات خود (جز در موارد فوری) از تماس تلفنی با آکادمی، خودداری فرمایید. لازم به توضیح است در راستای یکپارچه‌سازی سیستم پاسخگویی مجموعه، از این پس تماس‌های تلفنی نیز توسط کارشناسان آکادمی به سیستم تیکتینگ ارجاع و پاسخ داده می‌شوند.

در صورتی که پاسخ مشکل خود را یافت نکردید میتوانید از طریق فرم زیر مشکلتان را برای ما بنویسید تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.
اگر کاربر سایت هستید و قبلا بر روی سایت ثبت نام کردید از طریق این لینک تیکت پشتیبانی خود را بگذارید.

ثبت نام / ورود به حساب کاربری

 • ورود به سایت

  اگر قبلا از سایت خرید کرده باشید و یا ثبت نام کرده باشید میتوانید برای وارد شدن با استفاده از شماره همراه(موبایل) خودتان و ارسال کد یکبار مصرف به صورت پیامک میتوانید به حساب کاربری خود وارد شوید. در صورتی که برای ورود به سایت مشکل دارید از طریق فرم تیکت زیر همکاران ما را در جریان بگذارید تا به مشکل شما رسیدگی شود.

 • دوره های خریداری شده در حساب کاربری من نیست!

  در صورتی که قبلا محصولات را خریداری کرده و نمیتوانید ویدیو محصولات را مشاهده کنید از طریق فرم زیر نام دوره را به همراه مشکل خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

 • در دیدن و دانلود ویدیو ها دچار مشکل هستم.

  ویدیو های خریداری شده شما توسط نرم افزار اسپات پلیر دانلود و به نمایش در خواهد آمد. شما میتوانید با استفاده از لایسنس های ایجاد شده در حداکثر 2 دستگاه ( ویندوز,مک,آندروید) میتوانید ویدیو ها را مشاهده و یا دانلود کنید. در صورتی که در استفاده از لایسنس و یا استفاده از نرم افزار اسپات پلیر دچار مشکل هستید از طریق فرم زیر آنرا با ما در میان بگذارید.

 • موقع ثبت نام پیغام (‌تکراری بودن ایمیل دریافت میکنم)!

  اگر در زمان ثبت نام با این پیغام مواجه میشوید و برای ورود به سایت مشکل دارید از طریق فرم تیکت اطلاعات خود را برای ما بفرستید تا شماره همراه شما در حساب کاربریتان اضافه شود. شما میتوانید با شناره همراه و رمز یکبار مصرف وارد سایت شوید