جمال قمری

موسس و مدرس

2 (1)

جمال قمری کیست؟

  • جمال قمری عضو هیئت دبیری نشریه بین‌المللی تحقیقات مدیریت معاصر (Contemporary Management Research) در گروه مدیریت است و در امر بازبینی مقالات دریافتی توسط این ژورنال مشارکت دارد. وی تنها عضو ایرانی مجموعه The New Management Network کانادا می‌‎باشد و تحت لیسانس این مجموعه، خدمات خود را ارائه می‌کند.
  • از جمال قمری تا کنون هفت کتاب تحت عناوین «مدیریت ۲.۰»، «مدیریت در کوچه‌پس‌کوچه‌های فلورانس»، «عصیانگری در مدیریت»، «فن چانه‌زنی در مذاکره و فروش»، «سخنرانی جذاب و طنز در بیان»، «متقاعدسازی» و «طراحی نطق و سخنرانی اقناعی» منتشر شده و مورد اقبال خوانندگان قرار گرفته است.
  • برنامه سینما مذاکره (استفاده از سینما در آموزش مذاکره) از ابداعات جمال قمری در ایران است که نتایج ارزشمندی برای شرکت‌کنندگان به ارمغان آورده است.
  • او خالق تنها آزمون هوش مذاکره (NIQ) در ایران است که تا امروز هزاران نفر از این آزمون برای ارزیابی خود در زمینه مذاکره بهره جسته‌اند.
  • جمال قمری دو سال تجربه کار روزنامه‌نگاری در کارنامه خود دارد و به فلسفه، ادبیات و سیاست علاقه‌مند است. او نوازنده سه‌تار و خواننده موسیقی ایرانی است. وی به زبان انگلیسی تسلط دارد و به زبان فرانسه نیز صحبت می‌کند و همچنین با زبان‌های آلمانی و اسپانیایی نیز آشنایی دارد.

جمال قمری در طول سال‌های فعالیت حرفه‌ای خود، تجربیات مختلفی در کارآفرینی، مدیریت عامل و مدیریت تیم‌های کوچک و بزرگ داشته است و در قالب کارشناس، کارشناس ارشد، مدیر پروژه، مشاور پروژه و ناظر کیفی پروژه در طرح‌های مشاوره‌ای با شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف همکاری کرده و تجربیات متعددی را در صنایع و حوزه‌های متفاوت اندوخته است.

جمال قمری به عنوان سخنران حرفه‌ای در همایش‌های فراوانی در داخل و خارج از ایران به ارائه مباحث خود پرداخته و همچنین داور مسابقات سخنرانی در سطح کشور طی سال‌های گذشته بوده است.

رزومه جمال قمری

برای دریافت فایل رزومه جمال قمری، روی گزینه زیر کلیک کنید.

تألیفات جمال قمری

اعضای تیم